قیمت تولید گندم بهاره

آیا می دانید گندم بهاره در چه فصلی از سال تولید می شود؟ قیمت انواع گندم در بازار را از کدام سایت می توان دریافت نمود؟ گندم بهاره تولید کدام کشور بوده است؟
بهترین زمان کاشت گندم بهاره، در فصل اول سال بوده است و البته این محصول در بهار و اوایل تابستان رشد کرده و در فصل تابستان به برداشت آن می پردازند.
گندم بهاره در دمای بالای 1 درجه سانتی گراد، کاشت می شود و این محصول بیش ترین میزان رشد را در فصل بهار به خود اختصاص می دهد. قیمت گندم بهاره در بازار به نسبت مناسب بوده است و شما می توانید قیمت روز گندم را از این سایت دریافت کنید.

13

 1. سلام خسته نباشید یه سوال داشتم آیا کاشت گندم بهاره در شهرهای جنوب کشور هم جواب میده؟؟

 2. سلام و درود فراوان خدمت مجموعه تولیدی گندمهای بهاره
  گندم بهاره: گندم بهاره همان طور كه از نامش پیداست، در اوایل بهار كاشته می شود. پس از جوانه زدن، گیاه جوان در بهار و اوایل تابستان رشد نموده و محصول آن را تا اواخرتابستان برداشت می كنند. گندم بهاره را معمولاً در نواحیی كشت می كنند كه گندم پاییزه نمی تواند در برابر سرمای سخت زمستانی آن مناطق، مقاومت نماید. البته میزان محصول دهی گندم پاییزه از بهاره بیشتر است. معمولاً پس از تهیه بذر و زمانی كه دمای خاك به یك درجه سانتی گراد بالای صفر رسید، گندم بهاره را می كارند. اگر شرایط آب و هوایی اجازه دهد می توان گندم را زودتر هم كاشت تا دوره رشد آن طولانی تر شده و میزان محصول دهی آن بیشتر شود

  • برای اطلاعات بیشتر لطفا فرم مشاوره و فروش را پرکنید تا کارشناسان فروش ما با شما تماس بگیرند و شمارا در این زمینه راهنمایی کتتد

  • سلام یونس عزیز
   برای پاسخگویی بهتر به سوال شما لطفا فرم داخل گروه پر کنید و یا با شماره تماس موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.